تبلیغات
BahramG07 | بازیهای کامپیوتری ، اندروید ، بادا
    RSS
دانلود جدیدترین بازیهای کامپیوتری و گوشی اندرویدبنیانگذار میلیاردر شرکت مایکروسافت در سخنانی جدید دو رقیب سرسخت این شرکت را مورد هجوم سخنان تند خود قرار داد.


به گزارش خبرگزاری مهر، "پائول آلن" یکی از بنیانگذاران شرکت مایکروسافت در سخنانی به رقبای خود هجوم برده، استیو جابز بنیانگذار شرکت اپل را فردی "خودشیفته" اعلام کرد و دو بنیانگذار شرکت گوگل را مورد تمسخر قرار داد.

وی پس از اظهار نظر شگفت انگیزش درباره بیل گیتس، اکنون بر روی دو رقیب بزرگ مایکروسافت تمرکز کرده و شرکت گوگل را شریر خطاب کرده است.

وی در مصاحبه ای با ساندی تایمز، "استیو جابز" رئیس شرکت اپل که اکنون در مرخصی پزشکی به سر می برد را فردی "خودشیفته" نامیده و از سرگئی برین و لری پیج، دو بنیانگذار جوان شرکت گوگل خواسته که تا این اندازه شریرانه رفتار نکنند.

وی در این سخنان اشاره به انتقاداتی دارد که طی پروژه تصویربرداری برای نرم افزار گوگل استریت به شرکت گوگل وارد شده و این شرکت را متهم به جمع آوری اطلاعات شخصی، نام کاربری و رمزهای ورود افراد کرده است.

بر اساس گزارش گاردین، وی پیش از این نیز بیل گیتس را فردی زورگو توصیف کرده بود که تلاش داشته وی را از شرکت مایکروسافت اخراج کند. وی در این انتقادات استیو بالمر، رئیس کنونی مایکروسافت را نیز بی نصیب نگذاشته و اعلام کرده وی به همراه گیتس تلاش داشته‌اند نقش آلن را در مایکروسافت کمرنگ کنند.

دسته بندی :

نظرسنجی

به نظر شما مطالب وبلاگ چطور است ؟

 
آمار بازید
  کل بازدید ها :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بروز رسانی :
 
درباره ما


  ایجاد کننده وبلاگ : بهرام قدس قره جه