تبلیغات
BahramG07 | بازیهای کامپیوتری ، اندروید ، بادا
    RSS
دانلود جدیدترین بازیهای کامپیوتری و گوشی اندروید

هکرها بار دیگر سونی را مورد یک حمله سایبری جدید قرار دادند و این بار به یک میلیون رمزعبور کاربران دسترسی پیدا کردند.

مدتی قبل هکرها با انجام یک حمله سایبری به سرویس "پلی استیشن" سونی به اطلاعات حساس (نام، آدرس، رمزعبور و رمز کارتهای اعتباری) بیش از 100 میلیون کاربر این سرویس دسترسی پیدا کردند و توانستند 175 میلیون دلار خسارت وارد کنند.

اکنون گروهی با عنوان هکرهای Lulz Security به سرورهای سرویس SonyPictures حمله کردند و توانستند بیش از یک میلیون رمزعبور، آدرس ایمیل با اکانتهای "جی. میل"، هات میل، AOL  و یاهو و سایر اطلاعات شخصی کاربران را سرقت کنند.

این گروه هکری ماه گذشته حمله‌ای نیز به شبکه تلویزیونی "فاکس" آمریکا داشت. Lulz Security در روزهای اخیر پیامی را منتشر کرده و رسماً مسئولیت این حمله سایبری به سایت سونی را به عهده گرفته است.

در این پیام آمده است: "ما وارد سایت SonyPictures.com شدیم و دست کم بیش از یک میلیون اطلاعات شخصی کاربرانش از جمله رمزعبور، آدرس پست الکترونیک و تاریخ تولد را سرقت کردیم. همچنین به تمام اطلاعات مربوط به مدیران SonyPictures شامل رمزعبور، 75 هزار رمز صوتی و 3.5 میلیون کوپن صوتی دسترسی پیدا کردیم."

در ادامه این پیام نوشته شده است: "ما تمام این دسترسی‌ها را تنها در یک عملیات انجام دادیم، بی شک هرگز تصور نمی کردید که به شرکتی اعتماد داشته‌اید که سرورهایش تا این حد نسبت به حملاتی تا این حد ابتدایی نفوذپذیرند؟"

براساس گزارش "پی. سی مگزین"، جیم کندی، معاون مدیر اجرایی سرویس SonyPictures در این خصوص اظهار داشت: "ما درحال بررسی این خبر هستیم."
دسته بندی :

نظرسنجی

به نظر شما مطالب وبلاگ چطور است ؟

 
آمار بازید
  کل بازدید ها :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بروز رسانی :
 
درباره ما


  ایجاد کننده وبلاگ : بهرام قدس قره جه